پارچه‌ها

چاپ روی پارچه ساتن ۹ کیلویی

ساتن ۹ کیلویی

پارچه ساتن ۹ کیلویی به منظور چاپ و تولید انواع پرچم کشور و مناسبت‌ها (محرم، پرچم امام حسین و…) مورد استفاده قرار می‌گیرد. در مجموعه فابریک چاپ برای طراحی و چاپ اختصاصی روی پارچه ساتن ۹ کیلویی، از روش‌های مختلفی استفاده می‌شود که یکی از متداول‌ترین آن‌ها، چاپ دیجیتال می‌باشد.

چاپ روی پارچه ساتن ۹ کیلویی

پرچم‌های مذهبی که بر روی پارچه ساتن ۹ کیلویی چاپ می‌شوند، انواع مختلفی دارند که در ادامه بدان اشاره خواهیم کرد.

  • پرچم اهتزاز: فرم و اندازه این نوع پرچم به صورتی است که مخصوص به اهتزاز در آوردن می‌باشد و معمولا بر روی دسته‌های چوبی و فلزی به طول ۲ الی ۱۰ متر نصب می‌شود. ما در مجموعه‌ فابریک چاپ انواع پرچم اهتزاز را با چاپ دیجیتال بر روی پارچه ساتن ۹ کیلویی با کیفیت عالی و ماندگاری بالا، چاپ و خدمت مشتریان گرامی عرضه می‌داریم. در ضمن طرح، فونت و رنگِ طرح مدنظرتان کاملا سلیقه‌ای بوده و آنچه بدان نیاز دارید بر روی پارچه ساتن اجرا خواهیم کرد.
  • پرچم سربند: پرچم‌های سربند در طرح و رنگ‌های مختلف که به نوشته‌هایی نظیر یا حسین، یا علی، یا زینب و… مزین شده، به شکل مستطیل طراحی و چاپ می‌شوند و معمولا ابعاد آن به اندازه‌ای است که به راحتی دور سر بسته شود. سربندها با چاپ دیجیتال تولید می‌شوند و برای تمیزی کار و جلوگیری از پود پود شدنِ دوره‌های پارچه، لبه آن با لیزر برش داده می‌شود.
  • پرچم چارچوب‌دار: پرچم‌های چارچوب دار به گونه‌ای طراحی شده‌اند که قابلیت نصب بر روی فریم‌های چوبی را دارند. از این‌رو در برابر‌ وزش باد مقاوم بوده و تغییر حالت نمی‌دهند.
  • پرچم دستی یا رومیزی: از جمله کوچک‌ترین پرچم‌های چاپی ساتن ۹ کیلویی، مدل رومیزی می‌باشد که معمولا دارای پایه پلاستیکی یا فلزی است. این مدل از پرچم ساتن در طرح‌های مختلفی نظیر پرچم حضرت عباس، محرم و… در فابریک چاپ، طراحی و تولید می‌گردد.
02

مدیر فنی و تولید

دادخواهی

شنبه تا چهارشنبه:
09 لغایت 19

پنجشنبه:
09 لغایت 14

  • 09162200380
02

مدیر بازرگانی

دادخواهی

شنبه تا چهارشنبه:
09 لغایت 19

پنجشنبه:
09 لغایت 14

  • 09162200580

با استفاده از این روش می‌توان انواع پرچم‌های ساتن ۹ کیلویی را در مدل‌های رومیزی، اهتزار، چارچوب‌دار و… تولید کرد.

منبع:فابریک چاپ(چاپ روی پارچه)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *